Nezapomeňte napsat Ježíškovi, dostanete odpověď!

Vážení přátelé, již několik let vám český Ježíšek a jeho pomocníci nabízejí vánoční „kouzlo“. To kouzlo způsobí, že kdokoliv, kdo Ježíškovi před Vánocemi napíše, dostane od něho odpověď. A to ne jen tak ledajakou, nebude to jen všeobecné přáníčko. Ježíšek totiž odpoví každému svým osobním dopisem. V něm odpoví na vaše otázky, řekne hezké slovíčko k vaší osobní situaci, pochválí za úspěchy, o kterých se mu v dopise zmíníte, možná poradí v problémech, které mu prozradíte, snad i nabídne řešení v situacích, do kterých vás život zavál. Určitě ale svým jen pro vás napsaným dopisem potěší, dodá sílu a radost v čase, kdy by se právě dobrá nálada, štěstí a úsměv měl rozdávat všem slušným a hodným lidem.

Proto již nyní pište s dětmi Ježíškovi o čemkoli, co se vám i dětem povedlo, z čeho máte radost, ale i co vás a děti zlobí, co nejde tak, jak byste si přáli. Udělejte si pár minut čas, popovídejte si s dětmi a vymyslete dopis Ježíškovi. Možná je nechte, ať napíšou dopis zcela samy, nebo mu třeba jen namalují obrázek. Ale i vy dospělí napište Ježíškovi něco o svém životě, o svých touhách, o starostech i veselých chvilkách. Ano, je to pohádka, ale dopisem Ježíškovi máte jedinečnou šanci sami i s dětmi vstoupit do pohádkového světa a stát se jeho součástí.

Co tedy musíte udělat vy nebo děti pro to, abyste dostali od Ježíška odpověď?

Vysvětlete dětem, že dopis je možno napsat nebo nakreslit na předtištěný vzor nebo na jakýkoliv papír, je nutno čitelně uvést své jméno, příjmení, doručovací adresu a podepsat jej. Děti požádají rodiče, zákonného zástupce, učitele, prostě někoho z dospělých, aby se podepsal, napsal jméno, příjmení a ověřovací kontakt.

Dopis vložte do obálky společně s platnou nenalepenou 17 Kč známkou (v jedné obálce můžete zaslat i více dopisů, ale počet známek musí souhlasit s počtem žádaných odpovědí), na obálku napište heslo: ODPOVĚĎ OD JEŽÍŠKA, nalepte 13 Kč známku a odešlete na adresu: Ježíškova Dílna, 362 62 Boží Dar. Uzávěrka posílání je 5.12.2013.

Veškeré informace se dozvíte na internetových stránkách Českého Ježíška www.ceskyjezisek.cz , kde naleznete i předtištěný vzor dopisu k vytisknutí a hry a výrobky Českého Ježíška. Informační propozice pro dopisování s Ježíškem najdete také na vaší poště, na stáncích PNS či v knihkupectvích Kanzelsberger.

Navigace

Doporučujeme

Poukaz na víkendový pobyt, dobré jídlo nebo pravidelné sportování. Sledujte aktuální slevy. Nebo rovnou slevy pro Prahu, Brno, Ostravu nebo další města.

Český Ježíšek

Český Ježíšek