Tipy na dárky pro muže

Pokud nepomohlo ani přímé oslovení prostřednictvím naší služby na serveru Tajné přání, tak se inspirujte několika tipy na dárky.

Hodinky

Hodinky

V dnešní době již ztrácí hodinky praktický smysl, na časovou míru narážíme na každém kroku. Většinou jsou hodinky postupně nahrazeny mobilním telefonem. Kvalitní hodinky nejsou jen praktický ukazatel času, ale také luxusní módní doplněk dotvářející mužskou osobnost. Doplňte také svého muže o přitažlivé hodinky ».

Budík Clocky Aqua

Budík na kolečkách

Vychytralý budík, který se nenechá jednoduše umlčet, ale bude před každým ospalcem utíkat pryč. Je to vhodný dárek pro každého, kdo má problémy se vstáváním. S budíky Clocky už se zaspat nepodaří.

Elektronika

Elektronika

Elektronické hračky, přehrávače, rekordéry, televize, telefony, navigátory patří mezi oblíbené hračky většiny mužů. Pokud si troufáte nebo máte tušení, co by chtěl právě ten Váš partner, tak mu to vyberte ze spousty elektroniky ».

Robotický vysavač iRobot Roomba

Robotický vysavač Roomba

Už nikdy nebude potřeba hledat vysavač a nutit sebe nebo druhé do úklidu. Stačí pořídit vysavač Roomba a budete mít všechny nečistoty v bytě pod kontrolou. Vysavače jsou vhodné jak pro běžnou domácnost, tak i pro byty s domácími mazlíčky. Vyberte si některý z robotických vysavačů »

Kravata

Kravaty

Typicky se dává košile spolu s kravatou. Nicméně můžete zkusit být originální a partnerovi vybrat balíček několika kravat, které bude moci střídavě nosit ke svým stávajícím košilím. Jistě mu něco pěkného dokážete vybrat »

Košile

Košile

Samozřejmě neuděláte chybu ani s klasikou, když k zajímavé kravatě nakoupíte i pěknou košili. Vybírejte barvy podle svého vkusu a typ košile podle preferencí partnera. Se zajímavou barevnou kombinací bude mít jistě úspěch, tak vybírejte ».

Zkuste si vybrat i z tipů na dárky pro ženy nebo další dárky.

Navigace

Doporučujeme

Poukaz na víkendový pobyt, dobré jídlo nebo pravidelné sportování. Sledujte aktuální slevy. Nebo rovnou slevy pro Prahu, Brno, Ostravu nebo další města.

Český Ježíšek

Český Ježíšek